QASHQAI MODEL 2014 info accessoires

Tap for gallery

0.00


Product Informatie
Specification

NISSAN QASHQAI J11 NIEUW MODEL 2014

Onderstaand de categorien met de code nummers wat er toepasbaar is voor model 2014 uit ons bestaande assortiment, dit zal niet gelijk bekend zijn ivm onderzoek hiervoor.Ben je in het bezit van het model 2014 kijk dan regelmatig voor de aanvulling op deze lokatie of bij categorie NIEUWS wat er gaat komen aan nieuwe producten

Ook zal bij de beschrijving van elk artikel op de site wat toepasbaar is voor model 2014 in het blauw komen te staan OOK VOOR MODEL 2014.

Typ rechts boven bij ZOEK IN DE WINKEL het code nummer in van het artikel om snel bij de lokatie te komen

INTERIEUR

BOSE emblemen code J1009157 en J1009212 maat 43x5mm

Gordel gesp voor alarm stop code J1009127

LED Interieur beenruimte verlichting code J1009010

NISMO Binnendorpel sticker code J1009055.

Deursluiplaat cover code J1009071.

LED Kaartleeslampje code J1009011

LED Binnenverlichting code J1009063

LED Binnenverlichting voor panoramadak uitvoering code J1009064

EXTERIEUR

Wielsleutel code J1009015.

Chroom knipperlichten code J1009085

OSRAM H 7 lampen code J100911

LED lampenset bermlampen code J1009096

9 LED SMD Xenon look code J1009110

LED Kenteken verlichting Code J1009228

ONDER MOTORKAP

RVS accu stangen set code J1009162 ( wel voor dit model bij bestelling aangeven )

QASHQAI en JUKE FUN/ONDERHOUD

Alles uit deze lokatie is toepasbaar

Product CodeVOXML67
ConditionNew


This field is required.
Top

eCommerce by CubeCart